Příběhy/legendy

Mio bombarďák á la celebrita Adrenalin Challenge Main Event

 
Ahoj,

já jsem Ígo, ten, co si před 26 lety vymyslel Adrenalin Challenge a mnozí z Vás jej s nadšením absolvujete a posouváte si své limity, jste skvělý. Víte, on někdo k životu adrenalin vyloženě potřebuje a jiný se mu zase urputně vyhýbá, holt máme všichni svou cestu. 

Je mi ctí osobně a dobrovolně (dostal jsem od Mia ultimatum) uvést první celebritu do sekce "Legendy/Příběhy". To znamená, že Vás seznámím s jedním z mých nej přátel v rámci Adrenalin Challenge Main Event. Uvelebte se, čtěte a koukněte na videjko, Mio vchází na scénu. 

Předesílám, že Mio patří do skupiny těch, kteří adrenalin nevyhledávají, nicméně se nechají zdravě hecnout. Tenhle bombarďák odolával 11 let mám pozvánkám zúčastnit se Adrenalin Challenge v krásných přírodních scenériích Děčína. Poslouchejte jeho výmluvy, každý rok byla nějaká, tu byl pracovně vytížený, tu si zlomil malíček den před akcí, tu si neopatrností (úmyslně) zlomil vlas, samozřejmě opět těsně před akcí, tu se bál, až se nemohl hýbat atd., atd., prostě výmluv bambilion. 

A pak... psal se rok 2012... a Mio přijel! Večer před akcí napsal e-mail, který jsem musel při slavnostním zahájení přečíst všem, načež s ním udělala Česká televize rozhovor. Mio si vymínil, že dá pro první rok jen jednu disciplínu a s každou další účastí prý přidá další. No, a první disciplínou byl tehdy Extreme Travers. Mio tedy prošel křestem a stal se plnohodnotným mužem. Sestřihali jsme krátké video a posuďte sami jeho excelentní výkon, sledujte tu míru odhodlání posunout si své limity, odvahy a dodržení slibu, že "To" dá. V tom je jeho velikost! Obdobných borců a borkyň nám už prošlo rukama hodně, ale chápete to, Mio si 11 let odříkal, na čem dnes ujíždí!

První jeho jízda a sledujte, co se mu přihodilo. A to jen díky tomu, že jsem mu byl nablízku a chtěl jej podpořit. Byl jsem mu průvodcem, musel jsem mu pomoci. Leč trochu se to nedopatřením zvrtlo. Oni jsou totiž kluci od traversu pořád hraví, to ostatně většina z nás, že jo? Všimněte si ve videu, že do vysílačky šlo info: "Teď pojede holčina, po ní Igor a po něm jeden odvážlivec... důležitý moment. Ten odvážlivec "Mio" jel totiž nakonec přede mnou... Mio se táááák bojí a je vyděšený z výšek, že jsem se obával, že když pojedu před ním, tak uteče. Ruku na srdce, udělali byste to asi stejně. 

Popis by byl zdlouhavý, tak jen prozradím, že se stal Mio obětí překvapení určenému mně! Detaily neprozradím! Jen to, že jsem zažil poprvé jízdu na pohodu a kluci mi poté, co se vyřádili s Miem, nic neprovedli. Sorry, Mio. No, vím, co tihle dobráci dovedou, sám jsem jel travers před lety už i pověšený za nohu. 

Lidi se svými limity v obdobné kategorii, jako má Mio, je hodně, a mnozí z nich se Adrenalin Challenge účastní a jsou pak právem nadšení sami ze sebe, máme z toho radost, vážně, jste skvělí, Ty, Mio, samozřejmě taky, myslíš, že chci poslouchat Tvé kecy/výtky?

Psal se rok 2019, Mio už měl za sebou i Via Ferratu, dělal jsem mu garde, to bylo užívání, to bylo jarnění (samostatná kapitola)!

Dobrý holub se vrací a rok 2019 byl ten rok, kdy Mio opět dozrál a strašně, ale strašně se těšil na 21. ročník Adrenalin Challenge, až jsem byl zaskočen! You were welcome, Mio! Budeš mít hodně podporovatelů, fanoušků a hlavně fanynek! Padne meta "Skok z mostu", poteče Cuba libre proudem v rámci oslav á la brazilský karneval? Hvězda Mio tedy letos opět dorazí, dorazte taky a prožijte nezapomenutelnou atmosféru Adrenalin Challenge!

Omlouvám se všem ostatním velikánům Adrenalin Challenge, to znamená všem jeho účastníkům, ať už Adrenalin Challenge Main Event, Race nebo Kids. I mnozí z Vás se v této rubrice postupně ocitnou, tak hlavičky vzhůru. 

P.S.: "Takže Mio, jsi legenda, to borče znamená, že musíš přijet a výmluvy se néééberou!"

Video můžeš zkouknout na YouTube kanálu Adrenalin Challenge (už jsi jeho odběratelem?) TADYYYY.

A jako BONUS přidáváme i původní mejl od Mia:

"Dobrý den, 

již asi 12 let strašně toužím po tom zúčastnit se Vaší adrenalinové akce. Hrozně se ale bojím. Několikrát jsem si dal pár panáků, abych překonal strach, ale dal jsem si jich tolik, že jsem zaspal odjezd a probudil jsem se až druhý den. Jindy jsem nebyl schopen pohybu a nemohl jsem tedy nasednout do auta, abych tam odjel.

Letos pít nebudu! Přijedu, ale potřeboval bych poradit, jak se nebát. Nemáte nějaké rady? 

Předem děkuji za odpověď. 

Milda"