Registrace Race

počet volných míst: 54


Platby GoPay
Podmínky

Závodníci berou na vědomí, že musí být fyzicky i psychicky způsobilí pro absolvování Adrenalin Challenge Race a uvědomují si možná rizika a nebezpečí při akci. Před akcí tuto skutečnost potvrdí svým podpisem ve vyplněném reversu, který je ke stažení zde - Revers a odevzdá jej v registračním místě před akcí nebo jej vyplní přímo na místě. Závodníci se řídí pravidly akce.  Každému závodníku musí být v den závodu min. 18 let.

Závodníci startují na vlastní zodpovědnost, pořadatel není zodpovědný za případné vzniklé zdravotní problémy. V přihlášce prosím uveďte svou konfekční velikost z možností S, M, L, XL, XXL a pánské / dámské provedení. Závodníci, kteří se přihlásí do 18.4.2019 mají garantovanou velikost účastnického trička Adrenalin Challenge uvedenou v přihlášce, což později přihlášeným závodníkům nejsme schopni z důvodu výrobních lhůt garantovat!

 

Startovné za jednotlivce:
- přihlášky odeslané do 24.12.2018 – 999 Kč (vč. DPH)
- přihlášky odeslané do 31.3.2019 – 1 100 Kč (vč. DPH)
- přihlášky odeslané do 9.5.2019 – 1 200 Kč (vč. DPH)

Pokud zaregistrovaný závodník přijede v den závodu s již zaregistrovaným dítětem ve věku 3 – 15 let, které se zúčastní Adrenalin Challenge Kids dne 12.5.2019, dostane slevu 50 Kč z ceny startovného „Adrenalin Challenge Kids“. Závodník Adrenalin Challenge Race i dítě musí mít zaplacené startovné dle stanovených podmínek. Částka 50 Kč bude vrácena na místě v den registrace obou účastníků.

Detaily k úhradě startovného se Vám zobrazí v průběhu prováděné registrace a závodník je závazně přihlášen po uhrazení startovného!

 

Jakmile obdržíme platbu, bude Vám e-mailem odesláno potvrzení účasti.

 

PŘIPOMÍNÁME, NEZAPOMEŇTE si ve vlastním zájmu vzít prstové rukavice a náhradní oblečení!

 

Přihlášky se uzavírají 9.5.2019 v 18:00 hod. Počet účastníků je omezen!


Obchodní podmínky Všeobecné obchodní podmínky