Registrace Race

počet volných míst: 61


Platby GoPay
Podmínky

Závodníci berou na vědomí, že musí být fyzicky i psychicky způsobilí pro absolvování Adrenalin Challenge Race a uvědomují si možná rizika a nebezpečí při akci. Před akcí tuto skutečnost potvrdí svým podpisem ve vyplněném reversu, který je ke stažení zde - Revers a odevzdá jej v registračním místě před akcí nebo jej vyplní přímo na místě. Závodníci se řídí pravidly akce.  Každému závodníku musí být v den závodu min. 18 let.

Závodníci startují na vlastní zodpovědnost, pořadatel není zodpovědný za případné vzniklé zdravotní problémy. V přihlášce prosím uveďte svou konfekční velikost z možností S, M, L, XL, XXL a pánské / dámské provedení. Závodníci, kteří se přihlásí do 22.4.2018 mají garantovanou velikost účastnického trička Adrenalin Challenge uvedenou v přihlášce, což později přihlášeným závodníkům nejsme schopni z důvodu výrobních lhůt garantovat!

  Startovné – 999 Kč (vč. DPH).

Pokud zaregistrovaný závodník přijede v den závodu s dítětem ve věku 3 – 15 let, které se zúčastní dětského závodu dne 13.5.2018, dostane slevu 50 Kč z ceny startovného na závod „Adrenalin Challenge Kids“. Platba za dítě proběhne na místě v den závodu. Závodník Adrenalin Challenge Race musí mít zaplacené startovné dle stanovených podmínek.

Detaily k úhradě startovného se Vám zobrazí v průběhu prováděné registrace a závodník je závazně přihlášen po uhrazení startovného!

 

Jakmile obdržíme platbu, bude Vám e-mailem odesláno potvrzení účasti.

 

PŘIPOMÍNÁME, NEZAPOMEŇTE si ve vlastním zájmu vzít prstové rukavice a náhradní oblečení!

 

Přihlášky se uzavírají 10.5.2018 v 18:00 hod. Počet účastníků je omezen!


Obchodní podmínky Všeobecné obchodní podmínky