Registrace Race

počet volných míst: 84


Platby GoPay
Podmínky

Závodníci berou na vědomí, že musí být fyzicky i psychicky způsobilí pro absolvování Adrenalin Challenge Race a uvědomují si možná rizika a nebezpečí při akci. Před akcí tuto skutečnost potvrdí svým podpisem ve vyplněném reversu, který je ke stažení zde - Revers a odevzdá jej v registračním místě před akcí nebo jej vyplní přímo na místě. Závodníci se řídí pravidly akce.

Každému závodníku musí být v den závodu min. 18 let.

Závodníci startují na vlastní zodpovědnost, pořadatel není zodpovědný za případné vzniklé zdravotní problémy.

V přihlášce prosím uveďte svou konfekční velikost z možností S, M, L, XL, XXL a pánské / dámské provedení. Závodníci, kteří se přihlásí do 17.4.2020 mají garantovanou velikost účastnického trička Adrenalin Challenge uvedenou v přihlášce, což později přihlášeným závodníkům nejsme schopni z důvodu výrobních lhůt garantovat!

Startovné za jednotlivce:

  • registrace uhrazené do 18.12.2019 – 999 Kč (vč. DPH)

  • registrace uhrazené do 31.3.2020 – 1 100 Kč (vč. DPH)

  • registrace uhrazené do 17.4.2020 – 1 300 Kč (vč. DPH)

  • registrace uhrazené po 17.4.2020 – 1 500 Kč (vč. DPH)

Úhrada musí být provedena do 2 dnů od registrace, jinak je místo poskytnuto dalším zájemcům.

Pokud zaregistrovaný závodník přijede v den závodu s již zaregistrovaným dítětem ve věku 3 – 15 let, které se zúčastní Adrenalin Challenge Kids dne 17.5.2020, dostane slevu 50 Kč z ceny startovného „Adrenalin Challenge Kids“. Závodník Adrenalin Challenge Race i dítě musí mít zaplacené startovné dle stanovených podmínek. Částka 50 Kč bude vrácena na místě v den registrace obou účastníků.

Detaily k úhradě startovného Vám dorazí po ukončení registrace na e-mail a závodník je závazně přihlášen po uhrazení startovného!

Jakmile obdržíme platbu, bude Vám e-mailem odesláno potvrzení účasti.

PŘIPOMÍNÁME, NEZAPOMEŇTE si ve vlastním zájmu vzít prstové rukavice a náhradní oblečení!

Přihlášky se uzavírají 11.5.2020 ve 23:59 hod. nebo do obsazení kapacity. Počet účastníků je omezen!

Jestli bude prezence Adrenalin Challenge Race zahájena v sobotu 16.5. nebo v neděli 17.5.2020 se včas dozvíte, taktéž termín rozpravy se závodníky a prohlídky tratí. Start závodu je v neděli 17.5. ve 13:30. Každý závodník před začátkem akce podepíše podmínky o absolvování disciplín (revers). Závodníci, kteří neprojdou prezencí, nemohou být připuštěni ke startu!

Závod počítá se suchou variantou a také s mokrou v případě nepřízně počasí, tzn. v případě deště bude vynechána via ferrata, jde o bezpečnost závodníků a také ctíme lezecké pravidlo, aby se neničila pískovcová skála. Organizátor si vymezuje právo změny času prezence a disciplín.


Obchodní podmínky Všeobecné obchodní podmínky